Morini Teras yaza Merhaba dedi!

“Morini Terrace” Özel Açılış Partisi İle yaza Merhaba Dedi. İçerilere Sığamayanlar “MORINI OUTSIDERS PARTY’de Buluştu..

17 Haziran 2014 17:18
Morini Teras yaza Merhaba dedi!
Zorlu Center’in New Yorker’i Morini, yaza özel yepyeni mekanı Morini Terrace’ın açılışını sanat ve cemiyet hayatından konukların katıldığı “OUTSIDERS PARTY” ile gerçekleştirdi. Muzaffer Akpınar, Ayşegül Dinçkök, Can Verdi, Ersin Akyüz’ün de katıldığı partiye ilgi büyüktü..

DJ Burak Hasdemir’in müzikleri eşliğinde açılışı yapılan Morini Terrace, yeşillikler içindeki farklı ve sıra dışı dekorasyonu, eşsiz lezzetleri ve yepyeni yaz kokteylleriyle bu yaz “good food, good mood” diyenlerin buluşma noktası olacak.


Beymen Zorlu Center içinde, yemyeşil gizli bir bahçenin içerisinde yer alan Morini Terrace, bizleri İstanbul’dan uzaklaştırıyor, adeta başka diyarlara götürüyor. DJ performanslarıyla Çarşamba Partileri ve iş çıkışı atıştırmalık ve kokteyller için nefis bir mekan.

Beymen Zorlu Center içinde ayrı bir girişi olan Morini Terrace’da ayrıca günün her saatine özel farklı lezzetler yer alıyor.

Özellikle Jazz eşliğindeki Pazar Brunchları yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olacak…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Morini

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz