Moon Beach'te Goya eğlencesi

İstanbul gecce hayatının nabzını tutan Goya, 23 Temmuz Cumartesi günü eğlenceye Bodrum’da devam ediyor. Dünyaca ünlü DJ Superlover ile Moonbeach’te saat 17:00’de dillerden düşmeyecek beach partide görüşmek üzere!

22 Temmuz 2016 10:00
Moon Beach'te Goya eğlencesi
Yaz aylarında rotasını boğaza taşıyan ve unutulmaz geccelere ev sahipliği yapan Goya, sınırsız eğlencesini şimdi de Bodrum’a yansıtıyor. Ünlü DJ’lerin hazırladıkları benzersiz setleriyle ve unutulmaz performanslarla hafızalara kazınan Goya’nın 23 Temmuz Cumartesi günü Moon Beach’te gerçekleştireceği happy hour parti dillerden düşmeyecek.


Deniz ve kumun birleştiği, güneşin içinize işlediği, Superlover takma adı ile hızlı bir çıkış yapan DJ ve prodüktör Ferri Borbas’ın ritimleriyle yerinizde duramayacağınız bir parti: Goya @moonbeach

Modern house müziğin dikkat çeken DJ’i, 2015 yılında “Love Machine” parçası ile uluslararası ün kazanan Borbas, Goya’nın ev sahipliğinde 2. kez Türkiye’ye geliyor.

İstanbul’un eğlence anlayışının Bodrum’a taşınacağı bu özel partide, setin başına geçen Superlover, modern house müziğe kattığı enerjik melodilerle eğlence düşkünlerini coşturacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: goya lounge , moon beach , bodrum

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz