Modern Meyhane bu yaz Bella Sombra'da!

Bella Sombra Hotel Türkbükü, yeni sezonu fark yaratan yeniliklerle karşılıyor. Bu yaz Bella Sombra, en güzel Türk - Yunan mezelerini, modern Akdeniz mutfağıyla yorumluyor ve ilhamını modern meyhane konseptinden alan yeni menüsüyle misafirlerini ağırlıyor. Ayrıcalıklı lezzetlerine, orkestralarıyla Cenk Suyabatmaz, İskender Paydaş, Nova gibi isimlerin sahneleriyle kaliteli eğlenceyi de ekleyen Bella Sombra, yaz boyunca iyi lezzet ve iyi eğlenceyi bir arada yaşamak isteyenleri ağırlıyor!

08 Haziran 2017 15:11
Modern Meyhane bu yaz Bella Sombra'da!
Ayrıcalıklı misafirperverliği, özgün mimarisi, fark yaratan lezzetleri, kaliteli servis anlayışı ile kapılarını açtığı ilk günden beri ilgi gören Bella Sombra Hotel Türkbükü, iyi yemek ve iyi eğlenceyi buluşturduğu yeni modern meyhane konsepti ile 2017 yazına “Merhaba” diyor.
Kendi alanlarında fark yaratan ve birbirinden önemli başarılara imza atan, sektörün deneyimli isimleri Şebnem Ercantürk ve Murat Özalp’in Bella Sombra Hotel Türkbükü’nün yeni sezonu için hazırladığı bu özel modern meyhane konsepti, Bodrum geccelerinde özel lezzetler, kahkahası ve neşesi bol sohbetler, her ana keyif katan canlı müzik performansları ve eğlenceli happy hourlar yaşamak isteyenlerden büyük ilgi görüyor. Haftanın dört günü Bella Sombra’nın keyifli sofralarına en güzel şarkılarıyla Cenk Suyabatmaz eşlik ediyor. Cenk Suyabatmaz Bella Sombra’nın modern meyhane lezzetlerinin tadını çıkaranlara bir de benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz