Modern bir Belçika klasiği: Sirop de Liège

Godiva markası 1926 yılında Joseph Draps tarafından Belçika'da kurulduğundan bu yana, dünyanın en prestijli çikolata markalarından biri olmuştur. Özel formülü, kullanılan doğal hammaddelerin tazeliği ve yetenekli çikolata uzmanları tarafından yapılması; Godiva çikolatalarının kalitesinin sırrını oluşturur.

06 Aralık 2014 15:42
Modern bir Belçika klasiği: Sirop de Liège
Godiva'dan çok özel bir lezzet daha..

Dünyanın dört bir tarafını gezen şefler, gittikleri yerleri gözlemlemekle kalmıyor, zengin doğal güzellikleri, lezzetleri ve trendleri doya doya yaşıyor. Çıktıkları bu yemek yolculuklarının sonunda, dünyanın dört bir tarafındaki eşsiz lezzetleri, Belçika'ya özgü çikolata ustalığıyla birleştirerek en sofistike damakları bile heyecanlandıracak sınırlı bir seriye imza atıyorlar: Chef's Inspirations

Baharatlı bir Belçika bisküvisi olan Speculoos ile armut ve elma şerbeti Sirop de Liège bir araya geldi, çıtır bitter Belçika çikolatasının içine girdi..

Bu özel lezzeti Şefin Kutusu Koleksiyonun'da bulabilirsiniz.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Godiva , sirop de liege , çikolata

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz