Moda Kayıkhane sahnesinde Mehmet Erdem rüzgarı!

Dün akşam Kadıköy Moda'nın en sevilen mekanı Moda Kayıkhane'de Mehmet Erdem sahnesi vardı. Hafta ortası olmasına rağmen konsere ilgi oldukça fazlaydı.

28 Mart 2019 10:20
Moda Kayıkhane sahnesinde Mehmet Erdem rüzgarı!
Asırlık bir geçmişe sahip olan Tarihi Moda İskelesinin yanında, Moda koyunu kucaklayan Modo Kayıkhane birbirinden güzel konser ve eventlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Açıldığı günden itibaren önemli bir çekim merkezi haline gelen Kayıkhane, şimdiye kadar birbirinden önemli isimleri İstanbullularla büyülü bir atmosferde buluşturdu. Alpay, Zuhal Olcay, Deniz Seki, Yaşar, Leman Sam, Ümit Besen-Pamela gibi efsaneleşmiş sanatçıların yanı sıra Manuş Baba, Piiz, Pinhani gibi son yılların ses getiren isimlerini de Moda Kayıkhane'de izleme olanağı bulan her yaş gurubundan müzikseverler mekanın müdavimi haline geliyor.Dün akşam Moda Koyunu kucaklayan bu harika mekanda Mehmet Erdem rüzgarı esti. Farklı ses rengi ve sahnesiyle yıllardır zirvede kalmayı başaran Mehmet erdem misafirlere keyifli saatler yaşattı. Hit olmuş şarkılarını ardı arkası kesilmeden söyleyen Erdem, romantik şarkılar ile dinleyenleri farklı bir yere götürürken bir anda yerinde duramayacak hareketli şarkılar ile eğlendirmeyi başardı.

Davetliler Mehmet Erdem sahnedeki son şarkısını söyleyene kadar mekanı terketmedi ve şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Sevilen sanatçı Hakim Bey, Aşkımız Bitecek, Hara ve bir çok cover şarkı söyleyerek dinleyenleri mest etti.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: moda , kayıkhane , mekan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz