Mirkelam Goya'yı coşturdu!

Karaköy'e sürprizlerle geri döndüğünü duyuran Goya'nın ilk sürprizi, özlenilen şarkılarıyla müzik dünyasının aranılan ismi Mirkelam'ı 1 Kasım Salı geccesi sahnesine ağırladı. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceyi zirveye taşıyan Mirkelam, her Salı sezona hızlı bir giriş yapan Goya sahnesinde yer alacak!

04 Kasım 2016 10:02
Mirkelam Goya'yı coşturdu!
Özel lezzetlerin iyi müzikle buluştuğu, şehrin nabzını kaliteli eğlence anlayışıyla tutan Goya, 1 Kasım Salı geccesi Mirkelam'ı sahnesinde ağırlayarak İstanbul gecelerinin ritmini tutmaya başladı.


Goya müdavimlerine özel bir repertuar hazırlayarak, unutulmayan hitlerini de dinleyicileri ile buluşturan Mirkelam'ı dinlemeye gelenler arasında Çağla Şikel, Bengü, Yusuf Day – Nefise Karatay, Ahmet Kural gibi birçok ünlü isim de vardı.


Karaköy'e dönüşüyle semtin havasını değiştiren, yeni dekorasyonuyla büyük beğeni toplayan Goya, hafta arası rutinine son vermek isteyenleri her Salı müzik dünyasının koşan adamı ''Mirkelam''ı dinlemeye davet ediyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Karaköy , Goya

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz