Minik şefler Cipriani'de pizza yaptı!

Ünlü isimlerin çocuklarıyla birlikte katıldığı etkinlikte Minik Şefler Cipriani Şefi Domenico Tonin ile birlikte pizza yaptılar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Cipriani’de kutladılar.

22 Nisan 2013 10:01
Minik şefler Cipriani'de pizza yaptı!
The Istanbul EDITION Hotel içinde yer alan ve dünyanın en iyi İtalyan restoranları arasında gösterilen Cipriani, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutladı ve mutfağının kapılarını çocuklar için açtı.

Pek çok ünlü ismin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte çocuklar Cipriani Şefi Domenico Tonin ile pizza yapmayı öğrendiler. Ülkesinin en leziz tatlarını İstanbul’a getiren Tonin, senelerin deneyimiyle geliştirdiği en özel pizza tariflerini çocuklarla buluşturdu, minikler işi ustasından öğrendi.

Demet Şener Kutluay, Çağla Şikel, Gül Gölge Saygı, Ayşe Kucuroğlu, Sitare Akdilek, Revna Demirören, Nihan Buruk, Ayşe Tolga ve Sibel Arna gibi ünlü isimlerin katılımıyla 20 Nisan’da gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar mutfakta eğlenceli dakikalar yaşarken aileleri de Cipriani’nin teras bölümünde keyifli vakit geçirdiler.




YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz