Mimar ve Mühendisler Grubu toplantısına Filizler Köftecisi sponsor oldu!

Mimar ve Mühendisler Grubu’nun düzenlediği, sponsorluğunu Filizler Köftecisi’nin yaptığı Kahvaltılı Çalışma Toplantısı, Barcelo Eresin Topkapı Hotel’de yapıldı.

10 Aralık 2013 10:20
Mimar ve Mühendisler Grubu toplantısına Filizler Köftecisi sponsor oldu!
Açılışını Mimar ve Mühendisler Grubu Genel Başkan Yard. Mahmut Çelik’in yaptığı toplantıda iş adamları, akademisyen ve siyasetçiler bir araya geldi. Toplantıya Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Üsküdar Beld. Başkan Aday Adayı Hilmi Türkmen, Maltepe Belediyesi AK Parti Başkan Aday Adayı Kadem Ekşi, Kartal Belediyesi AK Parti Aday Adayı Mehmet Osmanlıoğlu, Eyüp Belediyesi AK Parti Başkan Adayı Abdullah Çelik ve yine Maltepe Belediyesi AK Parti Başkan Aday Adayı Atilla Üstündağ, Filizler Köftecisi Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜMİŞAD Derneği Başkanı Osman Şahbaz da katıldı.


Mimar ve Mühendisler Grubu tarafından düzenlenen programın sponsorluğunu yapan Filizler Köftecisi adına Osman Şahbaz'a plaket takdim edildi.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz