Metin Hara Galliard İstanbul'da dostlarıyla buluştu!

Son zamanların merak edilen ismi geçtiğimiz gün The Galliard Restaurant'ta görüntülendi. Adriana Lima ile yaşadıkları aşk ile ilgili soruları yanıtsız bırakan Metin Hara dostlarıyla kahvaltı yaptı.

26 Mart 2019 09:57
Metin Hara Galliard İstanbul'da dostlarıyla buluştu!
Adriana Lima ile yaşadıkları aşkla gündemden düşmeyen Metin Hara kahvaltı için sevilen restaurant Galliard'ı tercih etti. Lezzetli yemekleri, dikkat çeken sunumlarıyla bir çok ünlü ismi ağırlayan The Galliard kahvaltı dışındaki yemeklerle de tercih edilliyor.


“The GALLIARD” ’a geldiğinizde kaliteli ve lezzetli bir yemek yiyeceğinizden şüpheniz olmasın. Dana ilik, bal kabağı cipsleri üstünde kaz ciğeri, kaz (Kars) etli “risotto”, kaz (Kars) yarım ya da bütün, dana yanak, ahtapot “carpaccio”, deniz kabukluları tenceresi, paella, ıstakozlu linguini hemen denenmesi gerekenler arasında.“The GALLIARD” ‘da yiyeceğiniz tüm makarna ve ekmekler el yapımıdır, özellikle şaraplı ekmeği denemeyi unutmayınız...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: galliard , vadistanbul , mekan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz