Menüsü çok ünlü olacak!

Kanlıca’da 22 yıldır yaşayan lezzet durağı, İkinci Bahar’a yolculuk..

11 Ocak 2013 10:46
Menüsü çok ünlü olacak!
Esnaflığın, komşuluğun sıcacık ortamı Kanlıca’da bir esnaf lokantası ama öyle bildiğiniz lokantalardan değil. Çok özel bir lokanta!


Sahipleri, Erdoğan ve Sinem Öztaş. Erdoğan bey küçüklükten kendini mutfağa adamış, Sinem hanım da akademik yönden kendisini geliştirmiş. Bir de şef Naif Bağcı işin içine girince dört dörtlük bir mutfak yaratılmış.

Bir çok ünlü ismin yemeklerine tutkuyla bağlı olduğu bu sempatik mekanda, isterseniz, doğal kendilerinin yaptığı tam buğday ekmeğiyle serpme kahvaltı yapın, ister Sezen Aksu’nun favorisi 4 saat odun ateşinde pişen, iç pilavlı tandır (kuzu incik) yiyin, ister Mustafa Ceceli gibi ortaya karışık tadımlıklar deneyin. Ne denerseniz deneyin çorbasız olmaz tabii.. Antep yöresinin o kendine has çorbası, Yuvalama’yı bir de İkinci Bahar’da için.


Lezzeti ateşleyen odun fırınından çıkma ekmekler, lahmacunlar, pideler ve en son ateşte içilen bir türk kahvesi..Erdoğan bey, yakın bir zamanda ünlülerin sevdiği yemeklerden oluşan ‘ünlü menüsü’ yapacak. Hangi ünlü ne yiyor görelim bakalım!Özlem Sucu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: ikinci bahar

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz