Mekanların özel fotoğrafları!

İster İtalyan Mutfağı olsun, ister Azeri, ister deniz kenarı olsun, ister bahçeli.... Bu mekanların hepsi şık, zengin, lezzetli ve huzurlu... İşte karşınızda o mekanların özel fotoğrafları!

02 Eylül 2014 11:29
Mekanların özel fotoğrafları!
Her mekanın kendine has havası, kendine özgü mönüsü ve kendine özgü mutfağı var. Kimi İtalyan Mutfağı'nı ayağımıza kadar getirirken, kimi ise ''Fine-dine'' mutfağı gözlerimizin önüne seriyor. Elbette her mekan bunu kendi yöntemlerince yapıyor. Sonuç olarak, her birimizin parmak izlerinin farklı olması gibi mekanların da kendilerine ait izleri oluşuyor.

Kimi deniz kenarında olmasıyla gönülleri fethederken, kimi sadece lezzetleriyle bile sizi çok uzaktan çağırabiliyor. Kiminin bahçesinde huzurla sohbet edebilir, kiminde ise size çok uzak sandığınız bir ülkenin mutfağından damak tadınıza uygun lezzetler seçip yeni deneyimler yaşayabilirsiniz...

Hep birlikte, seçtiğimiz mekanların ''Parmak izleri''ne bakmaya ne dersiniz. Fotoğraflar için;

fotoğraflar


Damla YILMAZ
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz