Mazhar Alanson sevilen şarkıları ile Zorlu Psm'de

Mazhar Alanson, Atlantis Yapım organizasyonuyla, 12 Şubat Cuma günü Zorlu PSM’ de MAZHAROLMAK1 adı altında bu zamana kadar hiç açmadığı dünyasını açıyor!

02 Şubat 2016 10:43
Mazhar Alanson sevilen şarkıları ile Zorlu Psm'de
Mazhar Alanson, MAZHAROLMAK1 adı altında, bu zamana kadar hiç açmadığı dünyasını açıyor.Mazhar Alanson anlatmalı, çalmalı, söylemeli ‘Bir Mazhar Alanson sahnelemesi’ ile konuklarına farklı bir akşam sunmaya hazırlanıyor. MAZHAROLMAK1 ile Alanson, geçmişten günümüze dilimize dolanan, birbirinden kıymetli şarkıları ve sohbetiyle gönülleri fethedecek.

Hayranlarını evinin salonuna davet etmiş hissi verecek sohbetiyle birlikte romantik şarkıların, balatlarının yanı sıra Alanson’un olağanüstü sesinden bu zamana kadar hiç duymadığınız efsaneleşmiş şarkılarını dinleyeceksiniz.
Gözlerinizi kapatın ve Alanson’un bu zamana kadar hiç tanık olunmayan dünyasına ortak olup müziğin, sohbetin ve sürprizlerin sizi etkilemesine izin verin.


Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek MAZHAROLMAK1 biletlerine Zorlu Performans Sanatları Merkezi gişelerinden www.zorlucenterpsm.com ve www.biletix.com sitelerinden ulaşabilirsiniz.

12 Şubat Cuma günü, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde olun. Mazhar Alanson gelecek.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz