Maviyle yeşilin buluştuğu yer: Paysage Restaurant

Paysage Restaurant, Hidiv Kasrı’yla Kanlıca’nın buluştuğu yerde bulunuyor. Denizin mavisi ile yeşilin birleştiği yerde, muhteşem doğa ve boğaz manzaralarının eşliğinde bir yemek sunuyor. Güneşin doğuşunu ve batışını en iyi izleyebileceğiniz noktalardan biri Paysage Restaurant.

13 Nisan 2018 12:40
Maviyle yeşilin buluştuğu yer: Paysage Restaurant
Paysage’ın ağaçlar arasındaki merdivenlerinden kuş sesleri işliğinde yukarıya çıkarken farklı bir restauranta geldiğinizi anlıyorsunuz. İçeriye girdiğinizde ise mavi yeşil manzarasından ve şık dekorasyonundan çok etkileniyorsunuz.


Paysage’ın hem çeşitli mezeleri hem de balıkları çok başarılı.Romantik bir akşam yemeği için nokta atışı bir mekan Paysage, şehrin gürültüsünden uzak hafatasonuna başlamak isteyenler için ise kahvaltısı mükemmel.


Paysage Restaurant, adeta bir cennette bulunuyor, sizi şehrin karmaşasından uzaklaştırıyor, farklı bir dünyaya götürüyor. Enfes yemekleri ve olağanüstü manzarasıyla Kanlıca’da sizleri bekliyor.


Berru Kahyaoğlu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Paysage Restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz