Matbah Restaurant'a mutfak ödülü

Anadolu'da hizmet veren, kendi yöresi - bölgesi ve mutfağının temsilcisi haline gelmiş kişi, kurum ve kuruluşlara, 7 ayrı kategoride, ‘Ateşbaz-ı Veli Mutfak ve Mutfak Kültürü Ödülleri’ törenle verildi.

06 Kasım 2015 11:27
Matbah Restaurant'a mutfak ödülü
İstanbul Sultanahmet’te bulunan Ottoman Hotel Imperial bünyesinde yer alan, Matbah Restaurant, Türkiye’nin en iyi barlı mutfak değerlerini hissettirebilmek ve Türk kamuoyuna hatırlatmak maksadıyla özel ödüller kategorisinde, ‘Türkiye’den 3 Restoran’ dalında ödüle layık görüldü.
Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Meram Belediyesi, Selçuk Üniversitesi ve Anadolu Halk Mutfağı Derneği tarafından düzenlenen ‘2. Ateşbaz-ı Veli Mutfak ve Mutfak Kültürü Ödülleri’ törenle sahiplerine verildi.
Düzenlenen törene Matbah Restaurant’ı temsilen, genel müdür Serdar Balta ve Executive Chef Kadir Yılmaz hazır bulundular.
Programda ayrıca, Araştırma-İnceleme-Kitap, Mutfak Endüstrisi Firma, Resmi ya da Özel Kurumlar -Sivil Toplum Kuruluşları Kategorisi, Yazılı ve Görsel Medya, Gıda Üretimi ve Dağıtımı Firma, Mutfak Hizmet Sektörü ile İşletmeler kategorilerinde dereceye girenlere ödülleri Konya Vali Yardımcısı Fahri Oluk, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Çalık, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. HakkıGökbel, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çıpan ile Anadolu Halk Mutfağı Derneği Başkanı Adnan Şahin tarafından verildi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz