Mar Group'tan Fransa çıkarması!

Farklı konseptlerdeki restaurantları ile yiyecek, içecek ve eğlence sektöründe hizmet veren Mar Group’un en renkli konseptli ve üç yıl üst üste kazandığı “En İyi Dünya Mutfağı” ödülüne sahip restaurantı Hardal yeni menü çalışmalarına hız verdi.

31 Mart 2014 16:24
Mar Group'tan Fransa çıkarması!
Mar Group Kurucu Ortağı Uğur Karabayır, İşletme Müdürü Serhan Akıncı ve Mar Group Mutfak Koordinatörü Erbek Avşar, yeni yaz menüsü çalışmaları için araştırma yapmak, yeni lezzetler tatmak ve farklı deneyimler kazanmak için Paris’e gitti. Kendilerini geliştirmenin ve dünya trendlerini takip etmenin önemini vurgulayan Uğur Karabayır ve ekibi Paris gezisinde Fransız mutfağının birbirinden farklı lezzetlerini tattılar.

Hardal, Asmalımescit, Nişantaşı, Ataköy Marina ve geçtiğimiz aylarda açılan Caddebostan şubesiyle misafirlerine dünya mutfağının en seçkin örneklerini sunmaya devam ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz