Mantı

Yılların lezzeti Bodrum Mantı'dan muhteşem sunumlar..

19 Ağustos 2014 09:45
Mantı
Eşsiz lezzeti, kaliteli ve özenli hizmetiyle kısa sürede vazgeçilmez olan Bodrum Mantı, Cengiz Yanar - Hasan Yanar kardeşlerin 25 yıllık işletme deneyimleriyle ilk olarak Arnavutköy de hizmete sunuldu. Göz dolduran menüsü ve tarifsiz lezzetleriyle kısa sürede önemli bir kitleye ulaşan Bodrum Mantı daha sonra sırasıyla Bağdat Caddesi, Bodrum-Türkbükü, Fenerbahçe (Anadolu Yakası) ve son olarak ta Ulus şubesini açarak bu kuruluşu bir zincir haline getirmeyi başardı. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışan ve bir marka haline gelen Bodrum Mantı, keyif ve kaliteyi bir arada tutarak rakipleri arasında sıyrılıp lezzet arayanların tek tercihi oldu.

Ünlülerin uğrak mekânı haline gelen Bodrum Mantı, ismine taşıdığı mantı da rakipsiz ve tercih edilen bir kuruluş olmasının yanı sıra çok çeşitli menüsü ve kahvaltısıyla da dikkat çekiyor. Mantı da yakaladığı lezzeti menüsünde ki bütün yemeklere taşıyan Bodrum Mantı’nın Arnavutköy ve Fenerbahçe şubeleri 24 saat hizmet vererek günün her saatinde meraklılarına ulaşıyor. Ayrıca evinde de bu tatlardan mahrum kalmak istemeyen müşterilerini de unutmayan Bodrum Mantı, evlere servisiyle de sonsuz bir güven sağlıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Bodrum Mantı , Yiyin Kutusu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz