M-art, Etiler’de açıldı!

Dünya mutfağının en yeni temsilcisi M-art, Etiler’de açıldı. Mekan, her yemeğe ve damak tadına uygun farklı tatların olduğu zengin kokteylle öne çıkıyor çıkıyor.

04 Ekim 2021 15:45
M-art, Etiler’de açıldı!
M-art Etiler, kapılarını Erkan Petekkaya'nın da katıldığı görkemli bir davetle açtı. Şehrin göbeğinde, yeşillikler içerisinde şehirden bir kaçış noktası yaratan M-art; dünya mutfağından örnekler sunan menüsü, zengin kokteyl seçenekleri ve şehrin merkezindeki sürpriz konumu ile misafirlerine lezzet dolu bir deneyimin kapılarını aralıyor.


Zengin kokteyl menüsü

Her yemeğe ve her damak tadına uygun farklı tatların olduğu zengin kokteyl menüsü sunan M-art, Dünya mutfağından rafine bir seçki ile tasarlanan menüsünün yanı sıra, geniş sarap kavıyla da dikkat çekiyor.Çocuklu aileler için alternatif

Etiler’de kargaşadan uzak, sakin ve şık bir adres olan mekan, sadece akşam yemeklerinde değil, öğlen yemeklerinde de iyi yemek ve kaliteli şarap isteyenlerin ilk tercihlerinden olma iddiasında. Özellikle iş yemekleri ve toplantılar için izole masa seçenekleri de sunan M-art’ın menüsünde mevsiminde yetişmeyen hiçbir ürün ve konserve, kurutulmuş ve dondurulmuş hiçbir malzeme kullanılmıyor.


Oldukça genç ama eğitimli ve deneyimli bir mutfak ekibine sahip olan M-art, mekanın açık alanında yer alan oyun alanı ile çocuklu ailelere de hitap ederek alternatif mekan arayışına cevap veriyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: M-art Etiler , Erkan Petekkaya

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz