Loggia’da Sağlıklı Yaşam Daveti

Akatlar’da Mayadrom İş Merkezi’nde açılan Loggia’da dün (7 Mart Perşembe) gecce.com İcra Kurulu Başkanı Gül Erçetingöz ev sahipliğinde cemiyet hayatının önde gelen isimlerine bir davet düzenlendi. Davetin özel konuğu olan Op.Dr.Erol Vural, ekibiyle birlikte, Obezite ve Diyabet Cerrahisinde Türkiye’de ilk kez uygulanan “mide botoksu” hakkında bilgiler verdi.

08 Mart 2019 10:57
Loggia’da Sağlıklı Yaşam Daveti
“Gecce Mekan Ödülleri”nde “Semtin en iyi mekanı” kategorisinde ödül alan Loggia, dün sağlıklı yaşam konseptindeki davete ev sahipliği yaptı.


Gül Erçetingöz’ün verdiği davete; Nazan Şoray, Özge Peker, Nuray Fenercioğlu, Çağla Gürsoy, Ayla Öztürk, Eda Sungu, Ayşegül Kayabay, Ayfer Toprak, Başak Çağlar, Eda Güzelcik gibi isimlerin yanı sıra Mert Vidinli, Iryna Zdoryk, Esra Türker, Pelin Ayça Kaya, Murat Pasinli, Melis Özer, Lale Danışman, Didem Özgen, Sercan Yaşar ve daha birçok isim katıldı.
İtalyan mutfağının Akatlar’daki en iyi temsilcisi Loggia’da, davete özel hazırlanan sağlıklı atıştırmalıklar ve detox içecekleri davetlilere ikram edildi. Op.Dr.Erol Vural’ın mide botoksu hakkında verdiği bilgilerle devam eden davette, misafirler hem merak ettikleri soruların cevaplarını buldular hem de Loggia’nın keyifli ambiyansında onlar için özel olarak hazırlanan sunumların keyfine vardılar.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: loggia , istanbul , mekan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz