Linet Günay'da muhteşem bir gecce yaşattı!

Eğlence sektöründe Türkiye’nin bir numaralı markası Günay Restaurant’ta önceki gece Linet program yaptı. Arabesk, fantezi ve pop müziğin güçlü kadın sesi, kendine has yorumuyla söylediği şarkılarla konuklara son derece özel bir müzik geccesi yaşattı.

17 Mart 2014 10:44
Linet Günay'da muhteşem bir gecce yaşattı!
Eğlence ve lezzet sektörüne ardı ardına yaptığı yatırımlarla dikkat çeken BVS Group’a ait Günay sahnesinde Linet’ten önce Fatih Erkoç vardı.

Sahnelerin sevilen sesi Fatih Erkoç, geçmişten ve günümüzden sevilen şarkıları seslendirirken, Günay’ın konukları da çoğu şarkıda kendisine eşlik etti.

“YILDIZ TİLBE MUHTEŞEM BİR KADIN”

Fatih Erkoç repertuarında kendisini çok etkileyen bir şarkı olduğunu belirterek o şarkıyı şöyle anons etti:

“Sanıyorum 1994 yılında çıkardığım albümde söylediğim şarkıyı Türkiye’nin en çılgın kadınından almıştım. O, Yıldız Tilbe… Muhteşem bir kadın... O şarkının adı da: ‘Sensiz Olamam’

Fatih Erkoç’dan sonra sahne alan Linet, giydiği beyaz renkli dar ve son derece gösterişli sahne elbisesiyle adeta bir kuğu kadar zarifti.

Sevilen şarkıcı, alkışlara teşekkür ettikten sonra şunları söyledi: “Sahneye her çıktığımda kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor. Bu heyecanı hep yaşıyorum; hele ki Günay sahnesinde bu heyecanım kat be kat arttı.” Linet bu konuşmadan sonra sevilen şarkıları peş peşe söylemeye başladı.

‘Şu Saniye’, Arada Sırada’, ‘Resim’, ‘Sil Baştan’, ‘Adını Sen Koy’, ‘Sarıl Bana’, ‘Boşvere Boşvere’, ‘Hayatta her şey kısmet’, ‘Nerdesin?’, gibi geçmişten günümüze, hem neşeli, hem de insanı hüzünlendiren aşk şarkılarını peş peşe seslendirdi.


İSRAİL’DEN VE IRAK’TAN HAYRANLARI GÜNAY’DAYDI

Linet’i dinleyenler arasında İsrail’den, Kıbrıs’tan ve Irak’tan gelen hayranları da vardı. Arapça ve Rumca şarkılar da seslendiren Linet, orjinali Rumca olan ‘Olmasa Mektubun’ isimli şarkıyı hem Rumca hem de Türkçe seslendirdikten sonra şunları söyledi:

“Erkek dediğin her şeyi göze alacak. Erkek adam benim yanımda durmalı; durmayana güle güle; gidene de hiç acımam”

Bu sözleri dinleyicilerden büyük alkış alan Linet hemen her şarkısını Günay’ı dolduran kalabalık koroyla birlikte okudu. Hayranlarının bu ilgisini, “Bu gecce çok güzeliz maşallah; nazar değmesin” sözleriyle takdir eden Linet 14 Mart’ın Tıp Bayramı olduğunu belirterek, “Bu akşam aranızda doktor var mı?” diye sordu.

‘İSYAN’I ÜST ÜSTE İKİ KEZ OKUDU!

Yan masalardan kalkan bir elin sahibine, “Ne doktorusunuz?” diye soran ünlü şarkıcı, “Kadın doğum” cevabı üzerine, “Tüpcü müsün beyefendi?” diye bir soru daha yöneltti. “Evet” yanıtını alınca da bir kahkaha atıp, “Aa bu iyi oldu. Ne olur, ne olmaz; bakarsın beyefendi lazım olur. Kısmet, çocuk işi hiç belli olmaz. Gerçi daha 27 yaşındayım ama!...” diye espri yaptı.

Ara vermeden 3 saat sahnede kalan Linet, Halil Sezai’nin “İsyan” şarkısını istek üzerine art arda 2 kere söyledi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: linet , günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz