Limonata Downtown kapılarını açtı!

İzzet Çapa ve Çapamarka Grubu yeni bir mekana daha imzalarını attılar.

22 Haziran 2013 14:10
Limonata Downtown kapılarını açtı!
Türkiye'de yaşanan Gezi olayları nedeniyle rötarlı bir açılış gerçekleştiren duyarlı işletmeci İzzet Çapa ve ekibi sonunda yepyeni mekanları Limonata Downtown'un açılışını ünlülerin akın ettiği bir davetler gerçekleştirdi.

Mimar Ali Türker tarafından dizayn edilen mekan yönetmenleri kıskandıracak cinsten. Film setinde hissine kapılıyorsunuz. Film gibi bir gün geçireceğiniz daha kapıda sizi karşılayan kamera tutan oyuncak maymundan anlaşılıyor.


İzzet Çapa ve süper güç ekibi Sarp Yaman, Barış Demirtaş, Burak Kılıç yine Limonata tadında bir eğlence anlayışına imza atmış.

Tüm garsonlar etrafınızda pervane. Bizimle ilgilenen görevli arkadaş Azat da işinde yeni ama severek yaptığı çok belli.

Limonata Downtown'un mönüsü de oldukça iddialı. Son zamanların en trend ve ahenk içerisindeki mönüsü diyebilirim. Executive Cheif Gazi Bilal Ateş'in mutfağından çıkan lezzetler arasında yok yok. Pideler, mini burgerler, İtalyan-Türk lezzetleri, tatlılardan sütlaçlı, bal kabaklı cheescake'ler ve dahası..


Akaretler Sıraselviler'de dün gecce kapılarını açan Limonata Downtown'ın ilk konukları arasında Burak Özçivit - Ceylan Çapa çifti vardı.


Açılışa ünlü işletmeci Erol Kaynar, gazeteci Ahmet Hakan ve köşe yazarı Hıncal Uluç gibi sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı.


20:30'da başlayan davet geccenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Pazar dışında haftanın her günü saat 19:00 - 01:30 arası hizmet verecek olan Limonata'da 'açılış kutlamaları' bu gecce de tam gaz devam edecek.


Özlem Sucu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Limonata Downtown

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz