Lezzetiyle çatlatan döner!

Damağınızı şenlendiren Nispet Döner kalite ve muazzam lezzetiyle karşınızda!

23 Ağustos 2014 13:27
Lezzetiyle çatlatan döner!
İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olan Etiler'de bulunan Nispet Döner, şıklığı ve kalitesiyle önce gözlerinize, meşe odununun ateşinde özel olarak pişen dönerini tadınca da damağınıza en güzel şekilde hitap etmeye devam ediyor.

Nispet Döner hem aile yemeklerinizde, hem sevdiklerinizle beraber sohbet edip eşsiz lezzetlerin tadına bakarken, hem iş toplantılarınızı düzenlemek için; kısacası her durumda gidilebilecek bir mekan. Her gün, saat 9.00 - 23.00 arası hizmet veren Nispet Döner'in hizmet anlayışını oluşturan temel taşlar ise kalite, sağlık, güler yüz, lezzet ve hız...

Nispet Döner'i bu kadar özel yapan ne diye soracak olursanız, sır Nispet Döner'in etinde, pişiriliş yönteminde ve tabii ki kullanılan her malzemenin doğal oluşunda gizli. Trakya Bölgesi'nde özel olarak yetiştirilen hayvanlardan alınan etler, Nispet Döner'in lezzet tarihinin sayfaları arasında saklı eşsiz marine sosuyla 2 gün boyunca soğuk hava depolarında dinlenmeye bırakılıyor. Fakat Nispet Döner'in lezzetinin tek sırrı bu değil. Ardından şişlere geçirilip servise hazır hale getirilen etler, meşe odununun isli ateşiyle emsalsiz bir şekilde pişiriliyor.


Nispet Döner'e gidip, mis gibi dönerlerimizi yemeden hemen önce, Nispet Döner'in bir diğer lezzet-i harikası olan mercimek çorbasını da içmeden olmaz. Kuzu kemikleri ve tamamen doğal ter yağıyla, özel fırınlarda 8 saat pişirilen mercimek çorbasına inanamayacaksınız...


Nispet Döner, dönerin en sıkı dostunu da kendine has bir hale getirmeyi unutmamış. Katkısız köy yoğurdundan yapılan ayranı içince, kendinizi İstanbul'un şehir hayatından uzaklaşmış hissedeceksiniz.


Nispet Döner'i bu kadar anlatmışken bir de yakından bakmamak olmaz. İşte karşınızda Nispet Döner'in lezzet dünyası;

Nispet Döner


Damla YILMAZ
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nispet Döner

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz