Lezzetinde Keramet

Aileniz ile gelip hoş vakit geçirebileceğiniz güzel bir ortam, kalite, sağlık, güler yüz ve lezzet anlayışı ile içinize sinerek gidebileceğiniz bir mekan: Nispet Döner

16 Ağustos 2014 11:37
Lezzetinde Keramet
Yoğun iş temposunda uzaklaşıp dostlarınızla ve sevdiklerinizle ayıracağınız özel bir zamanla, sıcacık tandır ekmeği ve eşsiz et dönerini tadacağınız samimi ambiyansıyla, aynı zamanda iş yemeklerinizde ve toplantı yemeklerinizde dostlarınız ile hoş sohbetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir ortam da sunan, hizmet anlayışıyla tamamen profesyonel bir hizmet sağlayan Nispet Döner, lezzet sırları ile damağınızda da aynı profesyonelliği hissedeceğiniz lezzette enfes tatlar sunuyor.


Nispet Döner'in bu lezzetleri böyle bir kaliteyle sunması elbette tesadüf değil. Lezzet durağının başlangıcı, Trakya Bölgesi'nde yetişen, özel besi-süt danasından elde edilen etin özenle seçilmesi. Ardından açılan etler, kendi üretimleri olan özel sos ve baharatlarla marine edildikten sonra, soğuk hava deposunda 2 gün dinlenmeye bırakılıyor. 2 günün sonunda ise dinlenmeye bırakılan etler şişe takılıp, odun ateşinde özenle pişirilmeye başlanıyor.


Nispet Döner'in yalnızca döneri değil bambaşka lezzetlerini de denemeden olmaz. Kuzu kemikleri ve doğal tereyağı eşliğinde, fırında minimum 8 saat kaynatılarak pişirilen süzme mercimek çorbasının hafif lezzeti, katkısız köy yoğurdundan yapılan ayranlar ve Anadolu'nun taptaze üzümlerinden yapılan şıralar sizlere geleneksel bir lezzet şöleni sunuyor. Kendi çiftliklerinde üretilen taptaze sütlerle, özel güveçlerde pişirilen sütlaç ise sizleri lezzetin doruğuna ulaştıracak. Sımsıcak ortamı ile Nispet Döner size evinizin rahatlığını sunuyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nispet döner , restoran

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz