Birbirinden lezzetli tatlar Tapasuma'da!

Doğu ile Batı'nın bir lokmalık lezzetlerinin sanata dönüştüğü adres "Tapasuma"

07 Ocak 2015 10:40
Birbirinden lezzetli tatlar Tapasuma'da!
Tapasuma, “tapa” ve “suma” sözcüklerinin birleştirilmesiyle binanın tarihini yaşatması için konulan bir isim.

Doğu'nun Batı ile bütünleştiği Çengelköy kıyısında, muhteşem konsept ve tasarımı ile hizmet veren Tapasuma, Boğazın olmazsa olmaz mevsim balıklarının yanısıra, modern Türk ve Akdeniz mutfağından sıradışı örnekleriyle müşterilerinem muhteşem hizmetleri sunuyor.

Türk mezelerini lokmalıklar olarak çok farklı bir konseptde sunan deneyimli Baş Aşçı Gökay Çakıroğlu, mekanın 8 metrelik muhteşem yiyecek barında, konukların midelerine olduğu kadar gözlerine de sanatsal bir görüntü sunuyor.


Boğaz’ın tamamına hakim manzarası, yanı başındaki denizin mavi-yeşil-gri renkleri ve mimari dizaynı ile yapılmış özel bir mekandır.


Tapasuma'nın müşterilerine kolaylık sağlamak için sunduğu hizmetlerden bir tanesi ise; Özel tasarlanmış teknesi ile sizi İstanbul’un trafiğinden de kurtararak, Kuruçeşme Galatasaray Adası iskelesi – Sumahan Otel / Tapasuma Restaurant rıhtımı arasında servis vermektedir.


Tapasuma ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Tapasuma Restoran , Çengelköy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz