Le Meridien'de Balığa doyacağınız Karadeniz gecceleri!

Sanat, eğlence ve alışveriş bölgelerine ve eşsiz boğaz hattına yakınlığı ile İstanbul’un yeni destinasyonu Le Méridien İstanbul Etiler’de Karadeniz Gecceleri’nde buluşuyoruz.

23 Kasım 2014 10:23
Le Meridien'de Balığa doyacağınız Karadeniz gecceleri!
Le Méridien İstanbul Etiler’in seçkin restoranı La Torre Restaurant kapılarını kemençesiyle, balıkçı çizmeli, süveterli ve şapkalarıyla hizmet eden garsonlarıyla Karadeniz Gecceleri’ne açıyor.


Konsepti tamamen Karadeniz kültürü ve balık üzerine kurulu geccede balıklar konuklara el arabası tezgahlarında sergileniyor ve tercih ettiğiniz balık, ızgara ve pane olarak servis ediliyor.


Birbirinden lezzetli ve taze mevsim balıkları hamsiler, istavritler, lüferler, palamutlar, barbunlar eski gazetelerden esinlenilmiş masa örtüleri üzerinde servis ediliyor. Bu otantik dekoru ise masaların üzerindeki gaz lambaları tamamlıyor. Siz de Le Méridien Istanbul Etiler’de Karadeniz Gecceleri’nde yerinizi ayırtmayı sakın unutmayın.

Le Meridien La Torre Restaurant Detayları İçin Tıklayınız.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz