Le Meridien Otel, İstanbul'un yeni destinasyonu!

Istanbul'un lüks semti Etiler'de 34 kat üstünde yükselen Le Méridien Istanbul Etiler, çevresine kalıcı ve üstün bir değer katarak, şehrin saygın imgelerinden biri olmaya aday.

12 Mart 2014 16:36
Le Meridien Otel, İstanbul'un yeni destinasyonu!
Fark yaratan hizmet kalitesi ve çağdaş stil ile dekore edilmiş konaklama odaları ile, Le Méridien Istanbul Etiler Istanbul'a farklı bir gözle bakmanızı sağlıyor. Sadece odanızın değil, sanatın da kapılarını açan oda anahtarları. Damak zevkiniz gelişirken yeni keşiflere olanak veren bir lezzet durağı. Varış yerinizde ve seyahatiniz boyunca etrafınızda gördüğünüz herşeye yeni bakış açısıyla yaklaşan bir otel.

Lokasyonu ile dikkat çeken, Istanbul'un merkezinde bir otel

Istanbul'un lüks, popüler ve görkemli semtlerinden biri Etiler'de yer alan Le Méridien Istanbul Etiler, Bebek ve Boğaziçine yakın konumuyla seçkin barlara, restoranlara ve alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakikalık mesafededir. Avrupa ile Asya kıtalarının kesiştiği noktada bulunan eşsiz şehir Istanbul; renkli hayatı, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ziyaretçilerini büyülüyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: le meridien istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz