Le Meridien İstanbul Etiler’in açık havuzu ile sıcak yaz günleri keyfe dönüşüyor

Şehrin yeni nesil oteli Le Méridien İstanbul Etiler’in içerisinde hizmet veren Avrupa’nın en iyi markalarından biri olan Explore Spa & Fitness’ın teras bölümünde yer alan açık havuzu sıcak yaz aylarında serin bir kaçış noktası olarak sizleri bekliyor.

19 Haziran 2013 16:41
Le Meridien İstanbul Etiler’in açık havuzu ile sıcak yaz günleri keyfe dönüşüyor
Explore SPA & Fitness, kendinizi sağlıklı ve zinde hissetmenize ve aynı zamanda sıcak yaz aylarında serinlemek isteyenler için açık havuzuyla alternatif bir mekan olarak günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak. Konuklar dilerse yaza özel hazırlanan havuz mönsünde yer alan D Tox Karışımları ve Bici Bici gibi sürpriz tatlarla da keyifli anlar geçirebilirler.

Ayrıca şehrin en popüler yerleşim bölgelerinden biri olan Etiler'de hizmet veren Le Méridien İstanbul Etiler’in Havuz Bar'ı tüm misafirlerini keyifli bir günün kapılarını aralamaya davet ediyor.

Açık havuz, Mayıs - Eylül ayları arasında 09.00 – 18.00 saatleri arasında açık havuz hizmet veriyor. Hafta içi 110 tl, hafta sonu 140 tl giriş ücreti bulunuyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Le Meridien

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz