Le Baron ile farklı bir eğlence deneyimi

Zorlu Center'da keşfedilmeye hazır gizli bir mekan olan Le Baron, sıcak atmosferiyle sizi tamamen farklı hissettirecek!

25 Haziran 2016 11:56
Le Baron ile farklı bir eğlence deneyimi
Greenwich saat mağazasından geçerek ulaşacaksınız Le Baron'a. Kapıdan içeri adımınızı attığınızda hemen solda yer alan şık, yüksek tavanlı barı dikkatinizi çekecek.


1950'lerin Amerika'sında ortaya çıkmış olan müzik türü, sonrasında hızla ilk önce tüm ülkeye, ardından da tüm dünyaya yayıldı, sadece rock olarak adlandırılacak müzik türlerine bölündü. Rock and Roll ve daha sonra aldığı haller, 1950'lerden 1990'ların ortasına kadar en çok dinlenen müzik türlerinden. Gerçekten müzikten anlayanların çok sevdiği, özlediği bu kuşak müziği yaşatanlardan Gülşah Turgut, Supermarket Events aracılığıyla Le Baron'da!


Gülşah Turgut, hafta içi her gün 14:00 – 17:00 arası Radyo Eksen stüdyosunda yerini alıyor. Ayrıca her Pazartesi 23:00’da, yeni ve “rare” müzikler paylaştığı programı; ‘INDEED!’ ile haftaya taze bir başlangıç yapmamızı sağlıyor.
Radyoculuğa, Ankara – Capital Radio’da adım atan Gülşah Turgut, müziğe olan büyük tutkusunu ve bağını Radyo Eksen ile dolu dolu hayatta tutmaya devam ediyor. Bizlere nefis müzik ziyafeti çekiyor.

21:00' ba sahnedeki yerini alacak olan Gülşah Turgut sonrası çoğunuzun yakından tanıdığı, Le Baron'un resident DJ'lerinden Okan Orman kabinde olacak.

Le Baron hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz