Lakerda Restaurant deniz ile birleşti: Dodo Marin

Küçükyalı'nın sevilen mekanı Lakerda Restaurant'ın mavisi ve Tuzla'nın lezzet üssü Dodo Marin'in yeşili artık bir arada! İşte lezzet ve keyif patlaması yaşatan bu birlikteliğin detayları...

16 Eylül 2017 12:04
Lakerda Restaurant deniz ile birleşti: Dodo Marin
Anadolu Yakası'nın huzur dolu sahili Küçükyalı'da 1999 yılından beri hizmet veren Lakerda Restaurant, yepyeni bir iş birliğine imza attı. Lezzetleri ve keyif dolu ambiyansıyla misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatan Lakerda Restaurant; Tuzla'nın sevilen mekanı Dodo Marin ile güçlerini birleştirdi.

Yıllardır Tuzla'da neredeyse bir klasik haline gelen, birçok ünlü ve gurme ismi de ağırlayan Dodo Marin yepyeni yüzüyle çok kısa bir süre sonra misafirlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dodo Marin'e Lakerda dokunuşu!

Karşınızda boylu boyunca İstanbul, bir bakış uzağınızda Adalar; ayaklarınızın altında denizin sonsuz huzuru ve muhteşem lezzetler.. Hepsi Dodo Marin sofralarında buluşur! Eşsiz güzelliği ile günbatımlarının keyifli noktası Dodo Marin, Lakerda'nın genç yüzüyle bir araya geldi.

Lakerda'dan tanıdığımız ve sevdiğimiz genç işletmeci Deniz Bey; Dodo Marin ve Lakerda buluşmasını işte şu sözcüklerle anlattı;

"İstanbul'da bu kadar büyük ve keyifli iskeleye sahip başka bir mekan yok gerçekten! Dodo Marin, yıllarını bu işe vermiş, lezzet konusunda büyük başarılara imza atmış, birçok ünlü ismi sofralarında ağırlamış bir mekan. Tuzla'nın en iyisi! Biz, Lakerda Restaurant olarak Dodo Marin'e çeşitli dokunuşlar yapacağız. Dodo Marin alan olarak oldukça geniş bir alana sahip. Bu alanları yenileyecek, çok daha kullanışlı hale getireceğiz. Çok büyük bir emek ve aşk var bu mekanda. Bunu misafirlerimize bir kez daha yenileyerek gösterecek ve sadece İstanbul'dan değil, tüm Türkiye'den misafirlerimizi Dodo Marin'de ağırlayacağız. Dodo Marin'in harika bir manzarası var, Adalar hemen karşınızda, deniz hemen ayağınızın altında. İstanbul'da görebileceğiniz en inanılmaz günbatımları burada yaşanıyor. Biz bu güzellikleri biraz daha yenileyecek ve misafirlerimize yenilenen yüzüyle sunacağız."

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz