Lacivert brunchları artık çok "Jazz"lı

Kendine hayran bırakan manzarası ve özel lezzetleri ile Lacivert'in tadını, çarşamba akşamları Allen Hulsey’nin caz performansıyla çıkarabilirsiniz.

16 Temmuz 2016 09:00
Lacivert brunchları artık çok "Jazz"lı
Anadolu Hisarı’nın en güzel noktasında konumlanan Lacivert, Boğaz kenarındaki terası ile tadına doyum olmayan kahvaltılara ev sahipliği yapıyor.

Boğazın en nadide köşesinde misafirlerini ağırlayan Lacivert restoranın Executive Şefi Hüseyin Ceylan’ın, sunduğu lezzetler arasında; Türkiye'nin dört bir yanından deneyebileceğiniz ballar, birbirinden farklı reçeller, Konya'dan, Mengen'den, Van'dan, Erzurum'dan ve daha birçok yöreden gelen peynirler ve birbirinden lezzetli diğer kahvaltılık ürünler yer alıyor. İstanbul manzarası eşliğinde yenen bu özel lezzetlerin tadı daha da güzel oluyor.


Anadolu mutfağının özgün lezzetlerinin en doğru tariflerle hazırlandığı ve farklı yörelerden seçilen bu özel tatlar, ailenizi lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Bu lezzetlerin en önemli özelliği her birinin ayrı ayrı organik sertifikaya sahip olması... Gönül rahatlığıyla yiyebileceğiniz bu lezzetlerle hem sağlıklı beslenmiş olacaksınız hem de yediğiniz lezzetlerin gerçek tadına varacaksınız.


Kendine hayran bırakan manzarası ve özel lezzetleri ile Lacivert'in tadını, çarşamba akşamları Allen Hulsey’nin caz performansıyla çıkarabilirsiniz. Her Pazar brunch’a eşlik edecek olan caz trio performansına da bekleriz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: lacivert , brunch , jazz trio

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz