La Torre’den “Sıra dışı Lezzetler”

Le Meridien İstanbul Etiler’in 4.katında hizmet veren La Torre Restoran, yeni mönüsünü sunarken yaratıcılığı ile yine dikkat çekiyor.

14 Ağustos 2014 15:46
La Torre’den “Sıra dışı Lezzetler”
İstanbul’un her iki yakasına hakim muhteşem manzarası ile dikkat çeken, Le Meridien İstanbul Etiler keşif felsefesini yaratıcı lezzet tecrübelerine dönüştürmeye devam ediyor.

Türk mutfağı ile dünya mutfaklarını buluşturan, yaratıcı şef Tarkan Özdemir öncülüğünde benzersiz pek çok lezzet ile konuklarına unutamayacakları deneyimler yaşatan La Torre, yaratıcı menüsünü yepyeni lezzetler ile genişletti.

La Torre Restoran

La Torre Restoranın da içinde bulunduğu Le Meridien İstanbul Etiler Genel Müdürü Sabine Dorn Ağlagül “ Bizim misafirlerimiz farklı tecrübeler edinmek isteyen sofistike kişiler. Le Meridien İstanbul Etiler olarak iyi analiz yeteneğimizle, sıra dışı ve ilham verici olma konusunda misafirlerimizin beklentilerinin üzerine çıktığımız için gururluyuz.” dedi


La Torre’nin yeni menüsü ile konuklarını keşfe ve tutku dolu bir tecrübeye davet eden Şef Özdemir “Amacımız Le Meridien’in mutfağa olan bakış açısını tabaklara yansıtarak misafirlerimizin damak tadını renklendirmekti. Bu yeni menü, bilindik tatlar ve yerel lezzetlerin yıkılıp, günümüz teknikleriyle harmanlanarak tekrar inşa edilmesi sonucu ortaya çıktı.” diyor.

Otelin 4. katında yer alan restoranın otel dışından da ayrı bir girişi bulunuyor. Otel konuklarının yanı sıra, vale hizmetiyle kent sakinlerini de bu tecrübeye davet eden restoranın kapalı bölümü 200, havuz başındaki açık terası ise 200 kişiyi ağırlayabiliyor. Gruplar için tercih edilen özel odaları ve bölümleriyle de La Torre, kahvaltıdan akşam yemeğine dek geniş bir yelpazede alternatifler sunuyor.


Her Pazar sunduğu “Kahvaltı Sanatı” ile Karadeniz kahvaltısından Van kahvaltısına geleneksel lezzetleri sofranıza getirmeye başlayan La Torre, her Perşembe Fareastanbul menüsü ile Asya mutfağının eşsiz lezzetlerini özel bento kutuları içerisinde 3 farklı menü ile beğeninize sunuyor. Her Cuma “Sizce Kaç Gram” diye size sorarak akşam yemeklerinizi eğlenceye dönüştüren La Torre, yiyeceği etin ağırlığını doğru tahmin eden misafirlerinin hesabında indirim yapıyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Otel , Le Meridien , Restoran , La Torre

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz