La Petite Maison, özgün Fransız lezzetleri ile İstinyePark markalar sokağında!

Fransız Rivierası’nın tatlarını, kültürünü ve atmosferini özgün bir sentezle sunan La Petite Maison, İstinyePark markalar sokağında misafirlerini ağırlamaya başladı. Güney Fransa mutfağından özel lezzetleri modern ve yaratıcı sunumlarla birleştiren La Petite Maison; kaliteli yemek ve servisinin yanı sıra, seçkin sanat eserlerinin değer kattığı dekorasyonuyla da büyük beğeni topluyor.

09 Mayıs 2017 10:58
La Petite Maison, özgün Fransız lezzetleri ile İstinyePark markalar sokağında!
“Burada herkes ünlüdür” (“Tous Célèbres Ici”) mottosu ile misafirlerini rahat ve samimi ortamında ağırlamaya başlayan La Petite Maison, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra, akşam üstü saatlerine keyif katacak özel pastane ürünleri ile de dikkat çekiyor. Güney Fransa’nın özgün lezzetlerini şık bir mimari ile sentezleyen La Petite Maison’un pek çok lezzeti paylaşıma uygun bir biçimde servis ediliyor.


Şef Versieux Regis’in dokunuşları ile klasikleşen yemeklerini misafirlerine sunan La Petite Maison’da portakallı ördek but, tuz yatağında fileto levrek, zeytinyağında karides ve profiterol en beğenilen lezzetler arasında yer alıyor.


Özel davetlerin ve kutlamaların değişmez adresi La Petite Maison, İstinyePark’taki yeni yerinde haftanın belirli günleri akşam yemeklerine eşlik edecek canlı müzik performansları ile de şehre hareket getiriyor.


Gül-Kenan Erçetingöz açılışa katılan isimlerdendi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz