La Mia Luce

İtalyan soslarla harmanlanan et ve balıklar, La Mia Luce'nin neden Suadiye'nin tek adresi olduğunun cevabı.

19 Eylül 2013 11:22
La Mia Luce
İstanbul Anadolu Yakası'nda İtalyan tatlarının tek adresi La Mia Luce kaliteli servisi ve leziz menüsüyle İtalyan tatlarına bambaşka bir anlam kazandırıyor.

La Mia Luce'nin mönüsünde geleneksel taze makarna ve pizzalar Şef'in spesiyal dokunuşu ile hem göze hem damağa renk ve lezzet katıyor. İtalyan soslarla harmanlanan et ve balıklar, La Mia Luce'nin neden Suadiye'nin tek adresi olduğunun cevabı.


La Mia Luce iş yemeklerinden, özel toplantılara, aile buluşmalarından, başbaşa yenen romantik yemeklere zengin içki mönüsü ve keyifli bar bölümü ile ev sahipliği yapıyor.

Suadiye'nin ortasında kendinizi İtayla'da hissetmek La Mia Luce'nin lezzetleriyle hiç de zor değil. Tabi İtalyan lezzetlerinin ayağınıza kadar en iyi şekilde gelmesi hiç de tesadüf eseri değil. Başta Papermoon olmak üzere İstanbul'un en iyi restoranlarında çalışmış olan La Mia Luce'nin şefi Erol Usta'nın maharetleri saymakla bitmez. La Mia Luce'nin de Suadiye'nin tek ve en iyi İtalya'nı olmasında Erol Usta'nın payı büyük.


İyi bir şef ve o şefin harika ekibi ile La Mia Luce misafirlerine adeta lezzet şöleni yaşatıyor. Birde bu eşsiz lezzetlere La Mia Luce'nin kaliteli ve şık dekorasyonu eklenince ortaya saatlerce vakit geçirebileceğiniz keyifli bir mekan çıkıyor.
La Mia Luce'nin şık dekorasyonu, bahçesindeki samimi atmosferi ve serviste ki kalitesi İtalyan lezzetleriyle birleşince her şey mükemmelleşiyor. Zaten La Mia Luce'den içeri girdiğiniz an şık dekorasyon sizi büyülemeye başlıyor. Masalarda bulunan kırmızı çiçekler, bahçesinde ki yeşillikler ve restoranda bulunan tüm detaylar bir biriyle o kadar uyum içerisinde ki bu güzel uyum bir anda sizi de içerisine çekiyor.


La Mia Luce bir yanda kolalı bembeyaz masa örtüleri ve peçeteleri ile akşam yemeklerine hazır, diğer yandan günün her saatinde rahatlamak için kaçabileceğiniz keyifli ve rahat bir bahçeye... Kısacası bundan sonra keyifli, nezih ve gerçek İtalyan yemeği için rotanız Suadiye La Mia Luce olacak...

İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: La Mia Luce

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz