La Boom Studio'da Artist Haraketler: 'Üç' Fotoğraf Sergisi

İyi yemekle güzel müziği birleştiren ve şehrin eğlence anlayışını yenileyen La Boom Emirgan’ın sanat oluşumu La Boom Studio, şehrin sıradışı oluşumu HOUSEKEEPER’ın geliri sokak çocuklarına bağışlanacak “ÜÇ” isimli fotoğraf sergisine 23 Nisan Çarşamba günü kapılarını açıyor.

21 Nisan 2014 14:55
La Boom Studio'da Artist Haraketler: 'Üç' Fotoğraf Sergisi
House müzik ve türevlerini üretmeyi ve paylaşmayı amaçlayan müzik oluşumu HOUSEKEEPER, üçüncü yılını üç farklı etkinlikle kutluyor. Bu etkinlik serisinin son ve en can alıcı ayağı da 23 Nisan Çarşamba günü La Boom Emirgan’da gerçekleşiyor.

HOUSEKEEPER’ın, tüm geliri sokak çocuklarına bağışlanacak olan ‘’ÜÇ’’ isimli fotoğraf sergisinde Kenan Doğulu, Çağan Irmak, Ferman Akgül, Ferhan Şensoy, Sinan Güler, Arda Türkmen, Dilan Bozyel, Oben Budak, Ardan Özmenoğlu, Birol Giray, Ayben ve KiwiBoy gibi sanat, müzik ve spor camiasından 12 önemli ismi kamera arkasına geçiyor. Bu isimlerin çekecekleri sokak temalı siyah beyaz fotoğraflar, grafitileriyle bilinen sokak sanatçısı FUNK' ın tarzıyla renklenecek. Gecceye, HOUSEKEEPER’ın kurucusu İlker Aksungar ve Ali Efe Dinç müzikleriyle eşlik edecek.

La Boom Studio kapsamında gerçekleşecek olan “ÜÇ” isimli karma fotoğraf sergisi 23-30 Nisan tarihleri arasında La Boom Emirgan’ da sizleri bekliyor !

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: La Boom Studio , üç , sergi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz