La Boom, New York yolcusu

İstanbul'a farklı bir konsept getiren genç ve başarılı işletmeci Umut Evirgen önderliğinde yola çıkan ve zamanla kendi içerisinde büyüyen La Boom, kısa bir zaman sonra New York yolcusu!

01 Ağustos 2015 11:24
La Boom, New York yolcusu
Bir çok ünlü ismin ilk tercihi olan La Boom, özellikle Pizza Emirgan içerisinde bulunan ve eğlence anlayışını tamamen değiştiren Gizli Kalsın ile son döneme bomba gibi düşmüştü. Henüz 25 yaşında olan başarılı işletmeci Umut Evirgen, La Boom içerisinde birden çok farklı konseptle misafirlerinin karşısına çıkmış ve her konseptiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Yaz sezonunda kapılarını açan Teras Emirgan, sushileri ile farklı bir lezzet yolculuğuna çıkan Next Door ve Pizza Emirgan'ın meşhur dolabının açıldığı kapı Gizli Kalsın.. Tüm konseptleriyle ilgili üzerine çekmiş ve İstanbul'a çok daha rahat bir eğlence anlayışını kabullendirmişti.


La Boom, yurt dışına açılıyor!

Evirgen'in kafasında bu aralar Pizza Emirgan'a iki yeni şube ekleme düşünceleri var. Avrupa Yakası ve Nişantaşı için kolları sıvamış durumda.. Ayrıca, La Boom'u New York'ta açmak içinde görüşmelere başlamış.

Ne diyelim..

Mekanın ruhuna uygun bir seçim New York. Yaratıcı ve yeniliğe açık.

İstanbul'da "Olmaz!" denilen her şeyi adım adım oldurdu, eğlence anlayışımızı değiştirdi, lezzet yorumlaması ile gözleri üzerine çekti.

Yolu açık olsun!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz