"Kuzeyin Oğlu", Sahne'de fırtına estirdi

Önce ki gecce BVS Group’a ait Sahne İstanbul Bodrum’da ‘’Kuzeyin Oğlu’’ Volkan Konak sahne aldı.

17 Ağustos 2015 11:41
"Kuzeyin Oğlu", Sahne'de fırtına estirdi
“BU AKŞAM BURADA DESTAN YAZILACAK”

Alkışlar arasında sahneye çıkan Volkan Konak, ilk olarak ‘Yollar Bizimdir’ isimli şarkıyı seslendirdi. Volkan Konak, hayranlarının parçanın sadece nakarat kısmını değil, tamamını hep bir ağızdan ezbere söylemeleri üzerine şarkının bitiminde konuklara şöyle seslendi:

"Ha uşaklarım sütüm helal olsun size. Siz prova yapıp da mı geldiniz ? Belli çalışmışsınız; hepinizi tek tek tebrik ederim."

Şarkı aralarında seyircileriyle sohbet eden, kimi zaman onları güldüren, kimi zaman ise anıları ve şiirleriyle hüzünlendiren Volkan Konak üçüncü şarkıdan sonra ise şunları söyledi:

"Bu akşam burada bir destan yazılacak. Çünkü bu akşam sanata ve müziği emek verenler, gönül verenler burada. Hiç kimse sizi buraya gelmeye mecbur etmedi. Sizler fedakarlık yapıp bizi onurlandırmak istediniz. Hoş geldiniz, şeref verdiniz. Kaptanınıza güvenin. Bankalarda işlem hatası olur, bizde olmaz. Biz şarkı söylerken hayatımızı ortaya koyarız. Sizler de bu hayatın içindesiniz."


YAKIŞIKLI DEĞİLİM AMA KARİZMATİĞİM!

Volkan Konak’ı dinlemeye gelen hayranlarının oldukça kalabalık bir koro halinde, her şarkıda sanatçıya eşlik etmesi üzerine ünlü şarkıcı orkestradaki arkadaşlarını şu sözlerle uyardı:

"Orkestra; bu asil insanlara layık olalım, nüanslı çalalım lütfen."

Orkestrasındaki müzisyenleri de dinleyicilerine tanıtan ve hepsinin kendisi gibi konservatuarlı olduğunu söyleyen Volkan Konak, müzisyenlere tek tek solo yaptırarak konuklara alkışlattı ve şunları söyledi:

"Şarkı söyleyen, enstrüman çalan insan güzel insandır. Mesela ben yakışıklı değilim ama karizmatiğim. Müzisyenlere dikkatli bakın hepsi aydınlık yüzlüdür. Bilin ki müzisyenler nur yüzlü insanlardır..’’ diyerek gece boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi."
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz