Kuyruktaki lezzetten dünya lezzetlerinin keşfine

Dünya lezzetlerini keşfedeceğiniz “Lezzet Kaşifliği” mottosu ile yola çıkan Oxtail Restaurant ferah, samimi ve iç açıcı ambiyansı ile Levent LOFT Residance’de bu akşam saat 20:00'de açılış daveti gerçekleşecek.

26 Kasım 2015 09:57
Kuyruktaki lezzetten dünya lezzetlerinin keşfine
Levent Loft Plaza girişinde açılan restoran, 26 Kasım’da basın, cemiyet, üst düzey yöneticiler ve yeme-içme sektörünün önde gelen isimleri ile açılış daveti gerçekleşecek.

Eşsiz bir lezzet keşfi


Lezzet keşifleri arasında çok özel bir yere sahip olan, dünya da birçok ülkede farklı yorumlanan Oxtail Soup, 12 saat süresince piştiği uzun lezzet yolculuğundan sizlere ulaşırken etin en lezzetli halini alıyor.


Oxtail Sığır kuyruğu spesiyal lezzetleri yanı sıra Akdeniz & Avrupa mutfaklarından en seçkin lezzetleri ile ülkemizin geleneksel ve yöresel lezzetlerini özgün tatlarıyla deneme fırsatı sunuyor.


Klasik menüsü dışında, kaşiflik mottosu ile aylık özel olarak oluşturulacak yöresel ve dünya lezzetleri ile yepyeni tadım heyecanları yaşayacak ve merak ettiğiniz lezzetler ile buluşacaksınız.

Sadece yemekler değil, Oxtail’de müzikler de özenle seçiliyor, Radyo Voyage özel müzik yayını ile Dünya lezzetlerini, dünyanın müziğine yolculuk ile tamamlıyorsunuz.


Her yemekte farklı bir renk ve yöresel esinti bulacağınız Oxtail Restaurant’ta, dünya lezzetlerini keşfetmenin keyif ve tadına varacaksınız.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz