Kuruçeşme'nin yeni favorisi: Fahham

Kuruçeşme’de kapılarını açan Fahham Kuruçeşme, sabah kahvaltısından, öğle ve akşam yemeklerine kadar uzanan zengin menüsü ve özel konsept yaklaşımıyla, yeme – içme dünyasında yepyeni bir yaşam alanı trendinin öncüsü oldu.

18 Ocak 2017 14:06
Kuruçeşme'nin yeni favorisi: Fahham
Elbette bu başarının arkasında sektörün önde gelen ve iyi tanınan bir ismi var; Ahmet Önder Parlak… İstanbul’daki birçok başarılı mekanda imzası bulunan, özellikle de yeme – içme dünyasının yakından tanıdığı, ünlülerin de bu konuda tam not verdiği bir isim…

Fahham Kuruçeşme, mimariden servislerine, lezzetlerinden Anadolu yakasıyla Avrupa yakasını buluşturan Boğaz manzaralı lokasyonuna kadar doğuyla batının kusursuz sentezini yansıtıyor. Ahmet Önder Parlak’ın önderliğinde her biri kendi alanında etkin isimlerden oluşan ekibiyle sektöre yeni bir soluk getiren Fahham Kuruçeşme, kısa sürede büyük ilgiyi gördü.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz