Kubat sahnesinde evlilik teklifi!

Önceki gecce Funda Arar ve Kubat Günay'da sahne aldılar..

08 Şubat 2014 16:00
Kubat sahnesinde evlilik teklifi!
İstanbul’un en nezih eğlence mekanı ve tek gazinosu Günay Restaurant’ta önceki gecce ‘Türkülerin Efendisi’ Kubat ile ‘Duygulu Şarkıların Prensesi’ Funda Arar sahne aldı.


Sahneye ilk çıkan Kubat, güçlü sesi ve etkileyici yorumuyla söylediği türkülerle, Günay’ı dolduran konukları adeta mest etti.

Kubat’ın sahnesinde 27 yaşındaki Manisalı iş adamı Mehmet Cırık, özel bir şirkette çalışan 23 yaşındaki Burcu Köylü’ye evlenme teklif etti. “Seni çok seviyorum, benimle evlenir misin?” diye soran genç, olumlu cevap aldı.


Konuklardan yoğun tezarrühat alan bu evlilik teklifine ‘Evet’ yanıtı alan Cırık sevincini teşekkür ederek paylaşırken, hemen sonrasında Kubat’ın söylediği ‘Al Ömrümü’ türküsü eşliğinde kız arkadaşıyla dans etti. Genç çifti tebrik eden Kubat, “Allah tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın inşallah. Darısı hasret çekenlerin ve bekarların başına dedi.

Kubat programı boyunca, ‘Ormancı’, ‘Sarı Gelin’, ‘Dido’, ‘Derhule’, ‘Ah ne yar’ ‘Yekte yavrum yekte’, ‘Gülüm’, ‘Uzun İnce Bir Yoldayım’, ‘Halkalı Şeker’, ‘Ahidim Sensin’, ‘Yine Başım Sevdalı’ gibi pek çok sevilen eseri seslendirdi.

Günay Restarant’ta, Kubat’tan sonra sahne sırası Funda Arar’daydı. Ünlü sanatçı sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Funda Arar; ‘Sahneye her çıktığımda heyecanlanıyorum. İçimde heyecan her zaman var. Heyecansız olmaz. Şimdi yeni albüm çalışmaları yapıyorum. Repertuar hazırlıyoruz. 2014 sonuna yetiştirmek istiyorum’ dedi. Çok zayıfladığı görülen Arar; ‘Ben de Şeyda Coşkun’la çalışmaya başladım. Kısa sürede 10 kilo verdim. Spor da hayatımın vazgeçilmezi tabii. Hamileyken bile spor yapıyordum ben’ diye konuştu.

Funda Arar’ın Gülben Ergen’in diyetiyle zayıfladığı öğrenildi.

Arar, BVS Group’a ait Günay Restaurant sahnesinde pop, arabesk, fantezi, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği eserleri okuyarak konuklarını tam anlamıyla müziğe doyurdu.

‘Öğrendim’, ‘Alagül’, ‘Camdan Kalp’, ‘Hain Bıçak’, ‘Haberin Var mı’, ‘Kurşun Misali’, ‘Sen ve Ben’, ‘Bundan Böyle’, ‘Olmaz Artık Sevgilim’, ‘Kimdi O’, ‘İkimiz’, ‘Benim İçin Üzülme’, ‘Gönül Ağrısı’ ve diğer parçalarını yoğun alkış arasında seslendiren Funda Arar sahnede yaklaşık 3 saat kaldı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Funda Arar , Kubat , Günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

(5 Yorum Yapıldı)

Misafir(şeyda ateş ) Bende ogece oradaydım çok güzel eğlenceli bir gece geçirdik funda hanım gerçekten inanılmaz bir güzellik harika bir sesi var .birde helal olsun o gence öyle bir kalabalık bir ortamda cesaret edip sahneye cikip aşkını ilan etti allah tamamına erdirsin inşallah

11.02.2014 07:44:46

Misafir(mustafa) Çok hoş olmuş allah tamamını erdirsin demekki genç çok yorulmuş kimseyi takmamış fırsatı değerlendirmiş MUTLULUKLAR....

12.02.2014 00:23:14

Misafir(didem eroğlu) Bende bu günlerde sevgilimden evlilik teklifi bekliyorum o yüzden evlilik tekliflerini inceliyorum :-)gördüğüm abartıya kaçmadan yapılan en güzel teklifi yapmış bende burcu hanımın yerinde olmayı isterdim Allahtan bir ömür böyle mutlu olmanızı diliyorum

14.02.2014 21:41:16

Misafir(filiz çetin) Tesadüfen internette dolaşırken gördüm bu haberi mutluluklar diliyorum çok güzel ve bir okadarda anlamlı bir evlilik teklifi olmuş bende öyle bir teklif almak isterdim kubat sahnesinde birde aaayyy inanmıyorum çok güzel:-)

16.02.2014 08:45:47

Misafir(mesut aydın) Arkadaşım tamam çok güzel birşey yapmışsın fakat benim hatun görmüş bunu bak bak gör elin oğlu neler yapıyor diye sitem ediyor :-)kötü örnek oluyorsunuz :-)yinede mutluluklar dilerim

25.02.2014 18:46:57
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz