Kubat: Ne varsa Anadolu'da var!

Takılın peşime yola düşelim, ne varsa Anadolu'da var.

21 Ocak 2014 11:38
Kubat: Ne varsa Anadolu'da var!
Türkülerin Efendisi Kubat; Nossa Costa’da Türkiye’nin her yöresinin en sevilen türkülerini seslendirdi. Türkiye’nin 7 bölgesinden de türküler söyleyen Kubat programına başlarken şöyle dedi; “Gelin birlikte Anadolu’yu gezelim, takılın peşime yola düşelim. Ne varsa Anadolu’da var”

Ünlü türkücü güçlü sesi ve kendine has yorumuyla konuklarına unutamayacakları bir gecce yaşattı. Kubat’ı Ataköy’de bulunan üç tarafı denizle çevrili mekanda yalnız bırakmayanlar arasında televizyoncu Okan Karacan ile ünlü şarkıcı Berdan Mardini de vardı.

Sahneden iki ünlüye takılan Kubat, Berdan Mardini’yi sahneye, ''Biraz soluklanayım artık'' diyerek mikrofonu devretti.


Berdan Mardini ‘Aman Aman Senden Çocuğum Olsun İstiyorum’ isimli şarkısıyla birlikte 2 şarkı daha söyleyerek konuklara hoş bir sürpriz yaptı.


Kubat’tan önce ise Nossa Costa’da yeni albümünü çıkarmasına günler kalan güzel solist Pelin Yılmaz yemek müziğinde sahnedeydi. Performansı ile alkış alan Pelin Yılmaz 2 saat süreyle her türden şarkı söyledi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nossa Costa , Kubat

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz