Köşkeroğlu'ndan geleneksel yılbaşı lezzeti: Hindi Dolma

Türk mutfağının 75 yıllık tecrübeye sahip markası Köşkeroğlu’nun şef Eyüp Köşkeroğlu yönetiminde hazırladığı yılbaşı mönüsü şimdiden hazır… Yeni yıla girerken sofralarımızın olmazsa olmaz lezzetlerinden biri olan hindi dolma da yılbaşı mönüsünün yıldızı olarak öne çıkıyor. Üç gün öncesinden vereceğiniz siparişle, yılbaşı geccesi nar gibi kızarmış hindi dolma, hijyenik paketinde evinize teslim ediliyor.

16 Kasım 2021 15:30
Köşkeroğlu'ndan geleneksel yılbaşı lezzeti: Hindi Dolma
Yılbaşı geccesi yemek pişirme telaşı yaşamak istemeyenler için, Köşkeroğlu kendine has yorumuyla hazırladığı hindi dolmasını yanında farklı garnitür ve meze seçenekleriyle sofralarına kadar getiriyor. Kestaneli, iç pilavlı 6-8 kişilik hindi dolmasıyla birlikte şef Eyüp Köşkeroğlu’nun yenilediği mönüsünde yer alan Köşkeroğlu’nun leziz mezeleri ve garnitürleri de yılbaşı sofranızı zenginleştiriyor.


Geçmişten günümüze pek çok aroma ile farklı tatlar hazırlayan Köşkeroğlu, 75 yıldır lezzet ustalığını bu yılbaşında da yine ortaya koyuyor. Yeni yıl için hazırlanan ve iç pilavını da kestane, incir ve çeşitli baharatlarla tatlandırdığı nar gibi kızarmış hindi dolmasıyla hem sofranız hem de damaklarınız şenleniyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Köşkeroğlu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz