'Kocamın Nişanlısı' ekibinden 2 Hece'de gişe kutlaması

Bir döneme damga vuran, Tuğba Özay, İpek Tenolcay,Mehmet Çepi, Serdar Sevtekin, Fatih Ayhan, Arzu Yanardağ gibi isimlerin yar aldığı 'Kocamın Nişanlısı' adlı tiyatro oyunu gişede büyük başarı gösterdi. Oyuncular bu başarıyı ve oyuncu Mehmet Çepiç'in doğum gününü kutlamak için dün gecce 2 Hece'de buluştu.

09 Şubat 2017 09:27
'Kocamın Nişanlısı' ekibinden 2 Hece'de gişe kutlaması
Bakırköy Botanik Park'ta konumlanan 2 Hece Cafe & Restaurant, en güzel organizasyonların gene ilgi odağı oldu.

Sadık Şendil'in yazdığı, Ferdi Merter'in yönetmen koltuğuna oturduğu 'Kocamın Nişanlısı', adlı tiyatro oyunu ekibi, 2 Hece'de bir araya geldi.


Kültürel farklılıklarından dolayı ayrılmak üzere olan bir karı kocanın hikayesini anlatan Kocamın Nişanlısı adlı tiyatro oyunu gişede büyük başarı gösterdi. Bu başarıyı kutlamak isteyen oyuncular, Arzu Yanardağ, İpek Tenolcay, Mehmet Çepiç, Tuğba Özay, Aslı Kökçe, Serdar Şevketin, Fatih Ayhan ve set ekibi Bakırköy Botanik Park'ta bulunan 2 Hece'yi tercih etti.


Düzenlenen organizasyonda, oyunculara 2 Hece'nin menüsünden enfes lezzetler ikram edildi. Ünlü oyuncu Mehmet Çebiç'in doğum günü şerefine mekan ekibinin hazırladığı pasta ve sunumu da büyük beğeni topladı...


''Kocamın Nişanlısı''

Adam karısından boşanmadan önce bir başkasıyla nişanlanır. Kadın ise bu durumu öğrenince boşanmaktan vazgeçer ancak bir trafik kazası sonucunda hapse girer.

Kazadan önce entelektüel bir kişiliğe sahip olan kadın hapisten bambaşka biri olarak evine döner. Karısının eve dönmeyeceğine emin olan adam nişanlısıyla yaşamaya başlamıştır bile ve olaylar bu noktadan sonra iyice karışacaktır.


Şubat Programı

12 Şubat /Isparta
19 Şubat /Torium AVM
27 Şubat /Moi

Mart Programı

4 Mart /Duru Tiyatro
16 Mart /Kayseri
23-24 Mart /Adana Seyhan
26 Mart /Bakırköy Leyla Gencer Kültür Merkezi

Nisan Programı

2 Nisan /Profilo AVM
7 Nisan /Gebze Osman Hamdi Bey sahnesi
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz