"Kim der ki kadın 2"

"Kim der ki kadın 2" , 8 Mart - 10 Haziran arasında La Mancha, Soul Room ve Kydonia Restaurant'larda sanatseverler ile buluşuyor...

06 Mart 2015 16:19
"Kim der ki kadın 2"
Soul Room - Kydonia Restaurant - Şeli Art Project işbirliği ile Sanatı günlük hayatımıza dahil ederek yoğun kent hayatına estetik çözümler öneren Şeli Art Project tarafından düzenlenmekte olan plastik sanat sergileri 'Her Yerde Sanat' sloganı ile hayatımızı zenginleştirmeye devam ediyor.

Esra Meral DEMİRCAN, Ohan KİREMİTÇİ, Hüseyin RÜSTEMOĞLU, Müjgan Özkaya YILMAZ’ın eserleri 8 Mart - 10 Haziran 2015 tarihleri arasında Kuruçeşme'de Soul Group'a ait La Mancha, Soul Room ve Kydonia Restaurant'larda sanatseverlerle buluşuyor.

Şeli Art Project "KİMİ DER Kİ KADIN 2" başlıklı sergisini kurgulayarak sanatı günlük hayatımıza dahil etmekle birlikte aynı zamanda sanatçıların eserlerini yanyana sergileyerek sanatçı ile sanatsever arasında bir diyalog kurulması amacına hizmet etmektedir...

Foto Galeri için tıklayınız..

Tüm sanatseverlerin de bu özel sergiye gitmesini öneriyoruz..

LA MANCHA ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...

KYDONIA ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sergi , La Mancha , Kydonia

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz