Kıbrıs Cratos'ta muhteşem açılış!

Geçtiğimiz akşam ‘Yaza Merhaba’ açılışı ile Kıbrıs’ı sallayan Cratos Premium’un cazibe merkezi Port Cratos, deyim yerindeyse adayı yerinden oynattı.

10 Haziran 2013 12:02
Kıbrıs Cratos'ta muhteşem açılış!
Port Cratos yaklaşık 5.000 kişinin katıldığı açılışta birbirinden zengin programı ile gelenleri büyüledi.


Sunuculuğunu Kıbrıs’ın en sevilen şovmeni Doktor lakaplı Uğur Soğur’un üstlendiği geccede, açılış Türkiye’nin en ünlü Latin Grubu Luis Ernesto Gomes, LA DESCARGA ekibinin muhteşem şarkıları ile başladı. Sahnede 1 saat kalan grup bir ara seyircilerle bütünleşip onlara latin dansı yaptırdı. Yerinde duramayan konuklar en güzel latin şarkılarına hep birlikte eşlik ettiler.


Büyük bir bütçeyle baştan aşağı değişen kimliğini hakkıyla binlerce kişiye tanıtan Port Cratos’ta 'iğne atsan yere düşmez’ deyimi eğlenceyle birleşti ve adeta görsel bir şölene dönüştü. Dünya’da bir ilki yapan Cratos Premium Otel ilk kez kendi bünyesinde bulunan Ocakbaşı Restaurant’ı denizin üstünde konumlandırılmış iskelenin üzerinde dizayn etti ve bu restoranda 3 yıldır lezzetten ödün vermeyen Mey Blue ‘da eşlik etti.


Gecceye damgasını vuran hiç şüphesiz dünyaca ünlü yıldızlardan Rhianna, Madonna ve Justin Timberlake’in The Parisiens dansçılarının inanılmaz dans şovu oldu. Çığlıklar eşliğinde dans eden ekip, gördükleri ilgi üzerine sahneden inip seyircilerle fotoğraf çekildiler.


Konser öncesi Cratos Premium Otel’in Yönetim Kurulu Başka’nı Sn. Murat BOZOĞLU’da sahneye çıkarak tüm misafirlere geldikleri için teşekkür edip, Kıbrıs’ın ve Kıbrıs halkının böyle bir mekanı hakkettiğini ve ekip olarak en iyisini yapmaya çalıştıklarını dile getirdi.


Port Cratos’un en sevdiği yıldızlardan Candan Erçetin de açılışta sevenlerini yalnız bırakmadı ve en sevilen şarkılarını hep bir ağızdan seyircilerle söyledi. Sahnede 2 adet kostüm değiştiren Erçetin beyaz kıyafeti içinde göz kamaştırıyordu. Türkiye Mustafa Kemal Atatürk- Kıbrıs bayrağı fonu ile İzmir’in Kavakları, Bir Başkadır Benim Memleketim gibi şarkıları da söylemeden geçmeyen sanatçı, Taksimde yaşanan olaylara da bir nebze olsun gönderme yaptı.


Bembeyaz kumlarda yalın ayak eğlenen misafirler gecce boyu hiç durmadan şarkılar söylerek dans etti.
Konser sonrası eğlence, bu yaz adanın nabzını tutacağa benzeyen Jungle Club’ta sabahın ilk ışıklarına kadar The Parisiens’in muhteşem dansları ile sürdü.

Port Cratos yenilediği, dünyada eşi benzeri görülmeyen kimliği ile Akdeniz’in eğlence kralı olarak tahta oturmaya kararlı olduğunu, binlerce seveninin katılımıyla göstermiş oldu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Murat Bozoğlu , Kıbrıs , Cratos

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz