Kibariye Günay sahnesinde ingilizce konuştu!

Eğlence sektöründe Türkiye’nin bir numaralı markası ve en nezih mekanı Günay Restaurant’ta önceki gece Kibariye kasırgası esti.

26 Nisan 2014 16:15
Kibariye Günay sahnesinde ingilizce konuştu!
Yeni albümüyle müzik piyasasını hareketlendiren Kibariye’den önce Günay sahnesinde sevilen türkücü Hasan Yıldırım program yaptı.

Halk müziğiyle olduğu kadar, arabesk ve fantezi eserlerle de büyük beğeni kazanan Hasan Yıldırım, Günay’ın konuklarına bölge bölge Anadolu’yu gezdirdi.


Eğlence ve lezzet sektörüne peş peşe yaptığı yatırımlarla dikkat çeken BVS Group’a ait Günay’daki bu eğlence geccesine katılan konuklar arasında, cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Şadan Kalkavan, Mustafa Kefeli, Aziz Hortoğlu, Müjdat Gezen de vardı.


Hasan Yıldırım’ın ardından Günay sahnesine çıkma sırası Kibariye’deydi. Günay’da, hem sanat müziği eserleri hem de arabesk, fantezi ve pop şarkılar okuyan Kibariye, sahneye Fettah Can’dan, ‘Taşın altına beraber koyduk biz elimizi’ isimli şarkıyla çıktı.

Şarkıyı bitirdikten sonra konuklarına “Thank you very much” diye teşekkür eden sevilen sanatçı alkışların kesilmemesi üzerine yine İngilizce devam etti, “Ladys and Gentilmen, I love you baby! How are You?”

Ardından kahkahayı patlatan şarkıcı sahnenin yanındaki bir masadan “Very good, very good’ (Çok iyi, çok iyi) diye yanıt gelmesi üzerine, “Ana burada harbiden İngiliz var!” diye çığlık attı. Daha sonra o masadaki dinleyicilerin Dubai’li oldukları anlaşıldı.

“ALİ KİM Mİ? KOCAM KIZ, NİKAHLIM !”

Üzerindeki gök mavisi sahne elbisesiyle oldukça şık gözüken şarkıcı ön masadaki hanımlara sordu: “Beğendiniz mi beni; çok mu güzel oldum kız? Kadın bu gecce yıkılıyo be! Valla bu Ali çok şanslı. Ali kim mi? Kocam kız; nikahlım. Doğru söyleyin; kimin var böyle gacısı? Çatlak patlak, yüsyuvarlakım yani…”


Dinleyicilerini şarkılarıyla kah hüzünlendiren kah eğlendiren Kibariye şarkı aralarında yaptığı konuşmalarla da bol bol güldürdü. Arkasından da orkestraya talimat verdi:

“Orkestra hadi şimdi bir şarkı çal, cilveli olsun!”

Kibariye programında Esengül, Orhan Gencebay, Şebnem Ferah, Fettah Can, Özkan Turgay, Sezen Aksu, Fettan Can, Ferdi Tayfur ve Rafet El Roman’dan da besteler seslendirdi.

Programın ikinci yarısında şarkıcının Dubai’li konuklarının bulunduğu masa hareketlendi. Şarkısını bitiren Kibariye Türkçe sordu: “Gidiyor musunuz?”

Konukların elleriyle uçak işareti yapmaları üzerine, “Aaa yolculuk mu var?” diyen Kibariye az sonra gelen not üzerine, “O misafirler uçağa yetişecekmiş. Dubai’ye gidiyorlarmış. Olsun ekmeklerini yedik yani. Sağ olsunlar geldiler, dinlediler, gittiler” dedi ve programına kaldığı yerden devam etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Günay , Kibariye

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz