Kibariye Günay sahnesinde

Türkiye’nin en nezih eğlence mekanı İstanbul’un tek gazinosu Günay Restaurant’ta önceki gecce arabeskin ve Türk müziğinin güçlü sesi Kibariye sahneye çıktı. Yeni albümüyle müzik piyasasında fırtına gibi esen Kibariye’den önce Günay sahnesinde Hasan Yıldırım program yaptı.

22 Şubat 2014 14:38
Kibariye Günay sahnesinde
Gecceye İstanbul cemiyet hayatının önde gelen isimleri Semra Özal, Aziz Hortoğlu, Şadan Kalkavan, Cihan Kamer, Mustafa Kefeli, Sibel Vatandost, Fatih Kral, Aziz Yengin, Selçuk Atar, İsmet Acar da konuk olarak katıldı.

HASAN YILDIRIM’I ŞAŞIRTAN OLAY


Son yıllarda söylediği türkülerle olduğu kadar arabesk ve fantezi eserlerle büyük beğeni kazanan Hasan Yıldırım, Günay’ın konuklarını türkülerle adım adım Anadolu’da gezdirdi.

Şarkı aralarında dinleyenleriyle sohbette eden Hasan Yıldırım yaşadığı bir olayı da anlattı. Yıldırım; ‘İlk albümüm yeni çıktığında bir sabah uyandım. Telefonumda bir sürü çağrı, bir sürü mesaj. Mesajlardan birini okurken yine telefonum çaldı. Arayan bir arkadaş, ‘İstanbul’un her yerinde sen varsın, sakın evden dışarı çıkma’ dedi. Ne oluyor oğlum dedim; ‘Ağabey İzmit’ten Silivri’ye kadar bütün billboardlarda resmin var demesin mi?’ Hem şaşırdım, hem çok mutlu oldum. Bana bu mutluluğu yaşatan sayın Aziz Hortoğlu da bugün burada. Kendisine çok teşekkür ederim’ diye konuştu.

Hasan Yıldırım’ın ardından BVS Group’a ait Günay sahnesine çıkma sırası Kibariye’deydi. Kibariye önce kuliste gazetecilerle buluştu. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kibariye yeni albümünün satışlarından çok memnun olduğunu belirterek şunları söyledi; ‘İlk defa bu albümde değil, ben senelerdir herkesin şarkılarını okurum. ‘Sil Baştan’ şarkısını okumamı Şebnem Ferah istedi. Kendisi aradı beni, çok mutlu oldum. Tarkan gibi O’da şarkısını okumamı istedi. Günay’da daha önce de çok çalıştım. Yine burada olmak çok güzel’ şeklinde konuştu.

Kibariye gazetecilerin ‘Çok şıksınız’ sözlerine ise şöyle cevap verdi; ‘Hoş kadınım ama kendimi methetmek bana yakışmaz. Şu güzelliğe bakar mısınız?’ dedi.

ORİJİNAL DOSTLARIM BENİM!


Türk Sanat Müziğinin sevilen eserlerinden ‘Rüzgar Söylüyor’ ile sahneye çıkan Kibariye şarkı sonrası konuklardan gelen yoğun alkışlara şu sözlerle yanıt verdi; ‘İnanılmaz fanatiklerim varmış. Orijinal dostlarım benim. Sizler sahici sevenlerimsiniz. Ben önce Rabbim sonra sizlerin sayesinde buradayım. Senelerce ben şarkı söyledim siz alkışladınız. Canlarım benim, ben sizi yerim…’

GÖBEĞİM ÇIKTI AMA OLSUN SAKLADIM ONU!

Kibariye bir şarkı sonrasında ise konuklara kıyafetini beğenip beğenmediklerini şu şekilde sordu; ‘Nasıl şık olmuşum değil mi? Göbeğim çıktı ama olsun sakladım onu’

Günay sahnesinde hem sanat müziği eserleri hem de arabesk ve fantezi şarkılar okuyan Kibariye, Şebnem Ferah’ın ‘Sil Baştan’ şarkısını söyledikten sonra davetlilere sordu; ‘Nasıl beğendiniz mi?’ Bu sorusuna salondan büyük alkış alan Kibariye 3 saat süren programda dinleyenlerin isteklerine de yer verdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günay Restaurant , kibariye

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz