Kenan Doğulu yılbaşı geccesi Günay'da!

Uzun yıllar Müzeyyen Senar, Muazzez Abacı, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Emel Sayın, Selami Şahin gibi devlere ev sahipliği yapmış olan, İstanbul'un klasikleşmiş köklü eğlence mabetlerinden Günay, 31 Aralık yılbaşı geccesi Kenan Doğulu’yu ağırlamaya hazırlanıyor.

20 Aralık 2017 10:40
Kenan Doğulu yılbaşı geccesi Günay'da!
İlk kez Günay sahnesinde sevenleriyle buluşacak olan Kenan Doğulu, birbirinden önemli müzisyenlerden oluşan orkestrası ve özel repertuvarı ile yılbaşı geccesi unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak.


Günay’da ilk konserini vereceği için çok heyecanlı olduğunu belirten Doğulu; “Günay abi babamın dostuydu, her zaman bana haydi ne zaman bizim sahnede çıkıyorsun derdi. Kısmet bu yılbaşı geccesineymiş. Onlar için de birer şarkı söyleyeceğim. Şaziye’lerden bu yana bu konseptte bir şey yapmıyordum. Nostaljik, kıpır kıpır ve sürprizli bir gecce olacak” dedi.Yeni yılın coşkusu Kenan Doğulu’nun enerjisiyle Günay sahnesinde müzik dolu bir geccede kutlanacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kenan Doğulu , Günay , yılbaşı , gecce

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz