KeepItPure 14 Temmuz'da Galen Türkbükü'nde!

Ünlü DJlerin biraraya geldiği KeepItPure Parti serisinin dördüncüsü 14 Temmuz Cuma geccesi Galen Türkbükü'nde!

11 Temmuz 2017 12:21
KeepItPure 14 Temmuz'da Galen Türkbükü'nde!
Doğuş Cihan, Mert Eser, Yaman S ve DeeJayCC dörtlüsünden oluşan KeepItPure, kendine özgü, saf ve tabiri caizse organik müzik anlayışı olan bir plak sirketi ve müzik projesidir.

"KeepItPure Music Parties" adı altında her defasında farklı bir mekanda, şehirde düzenlemeye başladıkları etkinlikler kısa zamanda büyük bir beğeni ile karşılandı.

Açıldığı günden beri kaliteli müzik anlayışı ile dikkatleri üzerine çeken Galen Türkbükü, bu sefer house müziğin her türüyle etkileştikleri akıcı setleri ve parçalarıyla dünya listelerinde yer alan KeepItPure ekibine evsahipliği yapıyor.

KeepItPure Music, doğanın korunması, çevre kirlenmesinin zararlarının azaltılması, cinsiyetler ve ırklar arası ayrımcılığın önlenmesi, kadına ve çocuğa karşı şiddetin son bulması ve bilhassa bakıma muhtaç çocukların korunması ve eğitilmesi konularında sorumluluk projelerinin desteklenmesinde etkin ve inisiyatif sahibidir.

Bodrum en güzel lokasyonunda yer alan Galen Türkbükü'nün ambiyansında KeepItPure djleri ile eğlenme fırsatını kaçırmayın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz