Kayahan şarkılarıyla sahneye çıktı

Cuma gecesi BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta sahneye çıkan Ebru Gündeş yine unutulmaz bir geceye daha imza attı.

04 Nisan 2015 08:40
Kayahan şarkılarıyla sahneye çıktı
Aynı gün vefat eden ünlü sanatçı Kayahan’ın kendi albümlerinde okuduğu şarkılarıyla sahneye çıkan Gündeş üzüntüsünü şu cümlelerle dile getirdi..

“ Bizim adımıza çok zor bir gecce. Hepimizin çocukluğu , gençliği yada hayatının bir dönemini onun şarkılarında yaşadığı büyük usta seni asla unutmayacağız . Kıymetli ailesinin , müziğin , hepimizin başı sağolsun .’’


SON SENELER YAPRAK DÖKÜMÜ AMA ÇOK ACI BİR DÖKÜM

Ve sözlerine şöyle devam etti..

“ Son yıllarda acı bir yaprak dökümü yaşanıyor . Müslüm Gürses , Neşet Ertaş , Adnan Şenses , Müzeyyen Senar , Erol Büyükburç şimdi Kayahan …Yerleri asla dolmuyor, dolmayacak da , Unutulmayacaklar …Her zaman dediğim gibi işte bu yüzden böyle sanatçıların, böyle değerlerin kıymeti bilinmeli .

3 SAAT SAHNEDE KALDI..

Ünlü sanatçı yine iş,sanat ve cemiyet dünyasını biraraya getirdi. Atasay Ailesi, Nedim Keçeli, Murat Karabova, Talip Apaydın, Demet Akbağ, Gamze Karaman’ da Gündeş’i Günay’da dinleyenler arasındaydı. 3 saat boyunca sahnede kalarak dinleyenlerinden bu haftada tam not alan ünlü sanatçı, ertesi gün tekrar Günay sahnesinde olacak.Gündeş önümüzdeki haftasonu Günay Restaurant’ta son 2 galasını yapacak.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz