Kaya Palazzo'da pistlerin tozunu attırdılar!

Cemiyet hayatının tanınmış çifti Selin - Abdullah Burnaz çifti de haftasonu tatilini Sandal ailesiyle birlikte Kartalkaya Kaya Palazzo Otel de geçirdi.

16 Ocak 2017 11:46
Kaya Palazzo'da pistlerin tozunu attırdılar!
Aile saadeti

Abdullah Burnaz, Sandal çiftiyle kayak yaparken eşi Selin Hanım da arkadaşlarıyla babası Mustafa Denizli'nin adını koyduğu oğlu Mustafa Cem'in snowboard yapışını izledi. Kenan Doğulu'yla Ankara Biss'te ortak olan Abdullah Burnaz, Mustafa Sandal ile de iyi arkadaş olduklarını belirtti. Burnaz Ailesi, objektiflere mutluluk pozu verdi.Gigi Hadid geliyor

Yılda iki kez Antalya'da yaptığı moda şovlarıyla tanınan Dosso Dossi Holding'in ortaklarından Barış Eraslan, Kartalkaya Kaya Palazzo'da oğluyla tatil yaptı. Otelin pistlerinde kayak yapan Eraslan, önümüzdeki haziran ayında yapacakları defile için dünyanın en gözde modeli olan Gigi Hadid'i getirmeyi planladıklarını dile getirdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz