Kaya Palazzo Kartalkaya'da kayak keyfi

İlk ve orta dereceli okulların yarı yıl tatiline girmesiyle cemiyet hayatının ünlü isimleri Kaya Palazzo Kartalkaya'da çocuklarıyla kar tatili yaptı.

30 Ocak 2017 13:21
Kaya Palazzo Kartalkaya'da kayak keyfi
Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya, Kaya Palazzo'da tatil yapan dostlarını eşi Yasemin Hanım'la birlikte ağırladı. Didem - İzzet Antebi çifti kızları Mila ile birlikte kayak yaptı. Kayak tutkunu olan çift kızlarının da bu spora ilgi göstermesinden çok memnun olduklarını söyledi.

Pınar - Murat Talay çifti de oğullarına tatilde kayak öğretti. Murat Talay tek başına kayak yaparken, Pınar Talay da kardeşi Derya Ayaydın'la birlikte oğullarının dersini izledi.Derya Ayaydın daha sonra snowboard eğitimi aldı. Yakın arkadaşı Öznur Yakın ve çocuklarıyla tatil yapan Bilge Eren'de aldığı ders sonrası snowboard yapmayı hızlı şekilde öğrendi.

Number One TV Genel Müdürü Haldun Altılar da eşi Gamze, oğlu Batuhan ve kızı Leyza'yla Kaya Palazzo'da tatil yapanlar arasında yer aldı.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kaya Palazzo Kartalkaya

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz